اعلام همکاری با Brainreader A/S برای هوش مصنوعی عصبی جهت تجزیه و تحلیل ساختار مغز

فیلیپسبرگ، نیوجرسی و Brainreader A/S امروز همکاری گسترده و منحصر به فردی را اعلام کردند تا استفاده از نرم‌افزار Neuroreader تأیید شده توسط FDA شرکت Brainreader را گسترش و تعمیق دهند. گزارش Neuroreader یک دنباله MRI را تجزیه و تحلیل می‌کند تا تشخیص دهد که ساختارهای مغز غیرطبیعی هستند و به چه اندازه. این نرم‌افزار در کمتر از ده دقیقه پس از انجام تصویربرداری با رزونانس مغناطیسی، 45 ساختار مغزی را بصری‌سازی و مقداریابی می‌کند.

مدیرعامل Brainreader , مدس فیگ گفت “ما بسیار هیجان‌زده از شراکت هستیم. این ارتباط علمی پیش‌بینانه را با یک ابزار بسیار مفید برای پزشکان ترکیب می‌کند.”

توسعه‌دهنده برنده جوایز راهکارهای تصویربرداری شرکتی برای مراقبت از سلامت، در سراسر عملیات خود در ایالات متحده از Neuroreader بهره خواهد‌برد. این تمرکز بر حجم لوب هیپوکمپال، آتروفی‌ها و گرایش‌ها و همچنین به کارگیری داده‌ها از مجموعه داده‌های نرم‌افزاری تنوع‌پذیر پیشرفته Brainreader خواهد بود. فناوری هوش مصنوعی گسترده Brainreader، بی‌طرفی را به عملکرد بالینی می‌آورد، الگوهای غیرعادی مغز را شناسایی می‌کند و راهنمای اثبات‌شده‌ای برای تصمیم‌گیری بالینی است.

“استفاده از هوش مصنوعی و علم بالینی با دقت به نتایج جدیدی در استفاده از داده‌های مغز به عنوان یک ابزار بالینی منجر شده است که درمان‌های زودهنگام و تشخیص‌های دقیق‌تر را ترویج می‌کند.

“پایگاه مشتریان این امکان را فراهم می‌کند که هر دو شرکت به طور منحصر به فرد مشارکت کنند. رئیس‌ Brainreader آمریکا گفت: “در بهبود سرعت، دقت و عمق درک پزشکان و همچنین ارائه کمک عملی در تشخیص و درمان موثر مشارکت خواهیم داشت.”