چرا پکس ابری بهتر است؟

سیستم پکس (PACS) شامل قسمتهای زیادی میباشد تا با دیجیتالیزه کردن تصاویر، نسخه های فیزیکی را که نیاز به نگهداری، جابجایی، سختی بازیابی اطلاعات و انتقال حذف کند. این امر هزینه های مرکز تصویربرداری را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.

امروزه نیز با افزایش قیمت‌ها بحث مالی مانند همیشه در اولویت‌ها قرار دارد. فروشندگان پکس که همواره در حال پشتیبانی سخت‌افزاری و ‌نرم‌افزاری هستند، سعی در ارائه سیستمهایی با مقیاس پایین، با کیفیت بالا و پیکربندی‌های انعطاف‌پذیر هستند.

استفاده از سرویس‌های ابری این نیازها تا حدودی برطرف شده‌اند.

در سیستم ابری کاربر بدون هیچگونه نگرانی در مورد ظرفیت ذخیره سازی یا خرابی سیستم محلی، داده ها را میتواند پس از از ارائه رمز عبور مناسب با هر وسیله و در هر موقعیت به تصاویر دسترسی داشته باشد.

امروزه همگان در حال درک مزایای این فناوری هستند و سیستم RIS را با پکس ادغام میکنند. استفاده از مدل SAAS پکس ابری بلافاصله هزینه‌های دیگری را برای مرکز کاهش میدهد.

با 80درصد تخفیف صاحب پکس ابری، جامع‌ترین و کامل‌ترین پکس شوید.

هزینه‌هایی مانند عدم وجود مرکز داده در محل، سرمایه‌های جانبی مربوط به اجرا، هزینه‌هایی مانند تهیه پشتیبان برق اضطراری یا منبع تغذیه بدون وقفه و هزینه‌های سیستم گرمایشی و تهویه، نیاز نبودن وجود مهندسان IT در محل و صرفه جویی قابل توجهی از مساحت مرکز

یک مرکز داده خارج از سایت که توسط فروشنده مدیریت می‌شود تمامی مسئولیت ها را برعهده خواهد داشت.

راه حل های پکس ، انعطاف پذیری را برای دستیابی به سوابق پزشکی (حتی از سیستم های غیر از بیمارستان) در حالی که آنها از بیمارستان دور هستند فراهم می کند، چرا که آنها تنها نیاز به اتصال به اینترنت خواهند داشت.

وجود یک اتصال اینترنتی با پهنای باند مطمئن و پرسرعت، مهمترین فاکتور، هنگام در نظر گرفتن چنین سیستم هایی است.

منبع : itnonline.com